SVATEBNÍ PŘÍBĚHY 2019

Krásná svatba 3 členné rodinky,  která se konala v nádherném kostele Nanebevzetí Panny Marie v Neratově a následná hostina byla v Dolní Dobrouči. Na této svatbě byla opravdu spousta smíchu a dobré nálady.

 Úžasná svatba Tomáše a Marti, která se konala kousek od Chotěboře na krásném zámečku ve Štěpánově. Na této svatbě bylo rozhodně o zábavu postaráno.


Krásná svatba v Liboměřicích s Hančou a Martinem.
Na této svatbě byla opravdu úžasná přátelská atmosféra a potkal jsem tu i mnoho známých tváří. Jako bonus měli zrovna v tento den výročí mamka a taťka nevěsty, takže na slavení toho bylo opravdu hodně.   

Pohádková svatba Monči a Davida v konferenční centrum na Dlouhém rybníce. Tato svatba byla na opravdu krásném místě s úžasnými lidmi a jako bonus nádherné molo na focení a spousta zábavy k tomu.

Super svatba Ondry a Denči, která se konala v usedlosti Gerstein. Novomanželům na této svatbě pršelo mraky štěstí, takže o štěstí už mají asi do konce života vystaráno, ale ani déšť je nezastavil a svatbu si užili na 110%.

Dokonalá svatba Milana a Míši, která se konala v Jeníkově. Obrovská chata, spousta přátel a krásný svatební den se 

vším všudy. 


Krásná svatba Jaroslava a Nikči, která se konala na Slavíkově a obřad byl na vyhlídce Štikov.  Dopoledne jsme byli opravdu rádi, že jsme neodlétli, ale chrabrý ženich nevěstu při obřadu udržel a tak vše dobře dopadlo. 


Honosná svatba Bary a Martina na zámečku ve Starých Čivicích.  Celá svatba byla prakticky na jednom místě a tak se všichni mohli bavit bez starostí s přejížděním. Bylo mi ctí poznat další skvělé lidi a zažít spousta zábavy.