SVATEBNÍ PŘÍBĚHY 2019

Dokonalá svatba Lenky a Marka, která se konala kousek od Hradce Králové ve staré stodole. Poté jsme jeli fotit na krásné místo na Zámek Hrádek u Nechanic.

Úžasná svatba Denči a Radka, která se konala Na Hájence kousek od Rabštejnské Lhoty. Tato svatba byla opravdu plná úsměvů a zábavy.  

Krásná svatba Domči a Jirky aneb i v listopadu může být parádní svatba a na počasí vůbec nezáleží.  

Krásná svatba 3 členné rodinky,  která se konala v nádherném kostele Nanebevzetí Panny Marie v Neratově a následná hostina byla v Dolní Dobrouči. Na této svatbě bylo plno dobré nálady a smíchu.

 Úžasná svatba Tomáše a Marti, která se konala kousek od Chotěboře na krásném zámečku ve Štěpánově. Na této svatbě bylo rozhodně o zábavu postaráno.

Krásná svatba v Liboměřicích s Hančou a Martinem.
Na této svatbě byla opravdu úžasná a přátelská atmosféra. Potkal jsem tu i mnoho známých tváří. Jako bonus měli zrovna v tento den výročí mamka a taťka nevěsty, takže na slavení toho bylo opravdu hodně.   

Pohádková svatba Monči a Davida v konferenčním centru na Dlouhém rybníce. Tato svatba byla na opravdu krásném místě s úžasnými lidmi a jako bonus nádherné molo na focení a spousta zábavy k tomu.

Zámecká svatba Káji a Pavla na zámku v Potštejně. Bylo velké štěstí, že byla možnost využívání zámku, protože celý den opravdu mohutně pršelo štěstí. 

Krásný svatební den Zinči a Romči v restauraci Na Výsluní.

Pohádková svatba v krásné Litomyšli, kterou mám opravdu moc rád. Když se sejdou úžasní lidé, krásné místo a super počasí, tak je to prostě bomba.  

Krásná svatba Patrika a Renči, která byla specifická tím, že mě kdysi Renča učila, a tak mě moc potěšilo, že když se paní učitelka vdávala, tak si vzpomněla právě na mě. 

Krásná svatba Petra a Renči, která se konala v restauraci Monaco. Oba novomanželé jsou vášnivý tanečníci a proto
i na svatbu jeli párty autobusem z Total Inferna. 

Super svatba Ondry a Denči, která se konala v usedlosti Gerstein. Novomanželům na této svatbě pršelo mraky štěstí, takže o štěstí už mají asi do konce života vystaráno, ale ani déšť je nezastavil a svatbu si užili na 110%.

Dokonalá svatba Milana a Míši, která se konala v Jeníkově. Obrovská chata, spousta přátel a krásný svatební den se vším všudy. 

Krásná svatba Jaroslava a Nikči, která se konala na Slavíkově a obřad byl na vyhlídce Štikov.  Dopoledne jsme byli opravdu rádi, že jsme neodlétli, ale chrabrý ženich nevěstu při obřadu udržel, a tak vše dobře dopadlo. 

Honosná svatba Báry a Martina na zámečku ve Starých Čivicích. Celá svatba byla prakticky na jednom místě, a tak se všichni mohli bavit bez starostí s přejížděním. Bylo mi ctí poznat další skvělé lidi a zažít spousta zábavy.

Krásné chvilky na svatbě Monči a Martina v Chrudimi. 


Krásná deštivá svatba Hanči a Dana na Vysočině. Ještě nikdy jsem na svatbě nezažil víc padajícího štěstí, než měli tihle dva.