INFORMACE  K  FOTOGRAFOVÁNÍ


Před každým fotografováním je dobré si uvědomit, o jaké fotografie máte opravdu zájem a také popřemýšlet, jaká místa na fotografování by se Vám líbila. 

Na fotografování je dobré vzít více věcí na převlečení, aby bylo možné oblečení vhodně obměňovat. Volte varianty nejen bílého a světlého oblečení a prádla, ale i jeho černé variace. Při každém fotografování je dobré mít možnost, oblečení prostřídat. Pro focení ve stylu portrétu volte trička, sukně, šaty, kalhoty, košile, kabáty a podobně. Naopak pro glamour si zabalte spodní prádlo a komplety ve světlých a tmavých barvách, popřípadě košile, podkolenky a podobné oblečení. Na fotografování je též dobré přinést různé doplňky a také věci, které vás charakterizují.

Pokud budete mít ohledně fotografování jakékoliv otázky, tak mi neváhejte napsat, rád Vám vše vysvětlím a s čímkoliv pomohu. 

Nemějte z fotografování strach, i jedinci, kteří fotografování nemají rádi, nebo jsou nervozní či říkají, že jsou "nefotogeničtí", tak nakonec odchází s úsměvem na tváři. 

Když vybíráte fotografie z náhledů, tak tyto fotografie není dovoleno zveřejňovat a slouží pouze k vašemu výběru. Náhledy jsou v malém rozlišení s vodoznakem.

Všechny fotografie jsou dle autorského zákona majetkem fotografa a nesmí být použity pro komerční účely, nebo prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci a sociální sítě.

Fotograf má právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat. 

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI. 

...


SLUŽBY

Grafické práce

Od tvorby plakátů, letáků, vizitek
a oznámení až přes retuše, koláže
a další úpravy.