INFORMACE  K  FOTOGRAFOVÁNÍ

Před každým fotografováním je dobré si uvědomit, jaké fotografie vlastně opravdu chcete a také popřemýšlet, jaká místa na fotografování by se Vám líbila. 

Na fotografování je dobré přinést více věcí na převlečení, aby bylo možné oblečení vhodně obměňovat. Volte varianty nejen bílého a světlého oblečení a prádla, ale i jeho černé variace. Tohle nikdy nezklame. Takřka při každém fotografování se vystřídají

světlé a tmavé možnosti. Pro focení ve stylu portrétu volte spíše svršky, tedy trička, sukně, šaty, kalhoty, košile, kabáty a podobně. Naopak pro glamour si zabalte spodní prádlo a komplety ve světlých a tmavých barvách. Pokud jde o barevné oblečení, je dobré mít spíš celobarevný komplet. Na fotografování je též dobré přinést různé doplňky a také věci, které vás charakterizují. 

Pokud budete mít ohledně fotografování jakékoliv otázky, tak mi neváhejte napsat, rád Vám vše vysvětlím a s čímkoliv pomohu. 

Nemějte z fotografování strach, i jedinci, kteří fotografování nemají rádi, nebo jsou nervozní či říkají, že jsou "nefotogeničtí", tak nakonec odchází s úsměvem na tváři. 

...


SLUŽBY

Grafické práce

Od tvorby plakátů, letáků, vizitek
a oznámení až přes retuše, koláže
a další úpravy.