INFORMACE  K  FOTOGRAFOVÁNÍ


Před každým fotografováním je dobré si uvědomit, o jaké fotografie máte opravdu zájem a také popřemýšlet, jaká místa na fotografování by se Vám líbila. 

Na fotografování je dobré vzít více věcí na převlečení, aby bylo možné oblečení vhodně obměňovat. Volte varianty nejen bílého a světlého oblečení a prádla, ale i jeho černé variace. Při každém fotografování je dobré mít možnost, oblečení prostřídat. Pro focení ve stylu portrétu volte trička, sukně, šaty, kalhoty, košile, kabáty a podobně. Naopak pro glamour si zabalte spodní prádlo a komplety ve světlých a tmavých barvách, popřípadě košile, podkolenky a podobné oblečení. Na fotografování je též dobré přinést různé doplňky a také věci, které vás charakterizují.

Pokud budete mít ohledně fotografování jakékoliv otázky, tak mi neváhejte napsat, rád Vám vše vysvětlím a s čímkoliv pomohu. 

Nemějte z fotografování strach, i jedinci, kteří fotografování nemají rádi, nebo jsou nervozní či říkají, že jsou "nefotogeničtí", tak nakonec odchází s úsměvem na tváři. 

Když vybíráte fotografie z náhledů, tak tyto fotografie není dovoleno zveřejňovat a slouží pouze k vašemu výběru. Náhledy jsou v malém rozlišení s vodoznakem.

Všechny fotografie jsou dle autorského zákona majetkem fotografa a nesmí být použity pro komerční účely, nebo prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci a sociální sítě. Záloha na svatební fotografování je nevratná.

Fotograf má právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat. 

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI. 

...


SLUŽBY

Grafické práce

Od tvorby plakátů, letáků, vizitek
a oznámení až přes retuše, koláže
a další úpravy.